Wspieraj

Fundacja „Wykuci w Ogniu” swoje cele statutowe realizuje dzięki środkom własnym, wsparciu darczyńców oraz w ramach realizowanych projektów.
Jeżeli działania realizowane przez naszą fundację są Ci bliskie i chciałbyś/chciałabyś nam pomóc w ich realizacji – możesz to zrobić na kilka niżej wymienionych sposobów:

  • polubić stronę Fundacji „Wykuci w Ogniu” i Kuźni Skarbów na portalu społecznościowym Facebook oraz obserwować nasze poczynania na Instagramie. Komentuj, udostępniaj nasze posty, bądź z nami na bieżąco.
  • wpłacić darowiznę na konto fundacji (19 1750 0012 0000 0000 4092 2218) na działania statutowe.
  • nabyć nasze autorskie produkty dostępne w sklepie internetowym www.kuznia-skarbow.pl.
  • nawiązać współpracę sponsorską.
  • wykupić cegiełkę w postaci fundacyjnej koszulki (50zł) lub symbolicznego, ręcznie wykutego serduszka (20zł). Cegiełki dostępne są w naszej stacjonarnej galerii (możemy wysłać cegiełkę za pośrednictwem poczty polskiej, po pokryciu kosztów przesyłki).
  • dołączyć do naszego zespołu jako wolontariusz podczas organizowanych eventów i wydarzeń kulturalnych.

Jeśli masz pomysł na współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Obecnie realizowane przez nas projekty:

1) Aktywizacja osób wykluczonych społecznie – Nasz najważniejszy i wiodący projekt, nieprzerwalnie realizowany od stycznia 2019 roku, polegający na aktywizowaniu, wspieraniu i niesieniu pomocy osobom wykluczonym społecznie. W prowadzonym przez nas przedsiębiorstwie społecznym zatrudniamy osoby, które mają trudności w odnalezieniu się na tradycyjnym rynku pracy.

2) Zostań kowalem własnego losu – Projekt realizowany przez fundację, w ramach, którego oferujemy bezpłatne warsztaty kowalskie skierowane do dzieci i młodzieży, które same nie mogą sfinansować zajęć płatnych. W ramach zajęć, oprócz pokazania pracy kowala, staramy się tez zachęć do rozwijania swoich pasji i stania się ” kowalem własnego losu”. Jako fundacja pozyskujemy środki na sfinansowanie warsztatów poprzez prowadzona przez nas działalność gospodarczą, rożnego rodzaju dotacje, oraz wsparcie osób indywidualnych. Zajęcia mogą być organizowane zarówno w naszej kuźni jak i wyjazdowe. Oferta jest skierowana do różnego rodzaju placówek wychowawczych, domów dziecka, świetlic oraz innych organizacji działających z dziećmi i młodzieżą. W szczególnych przypadkach możemy też zorganizować warsztaty indywidualne. Oferta jest zależna od zgromadzonych na ten cel funduszy i ustalana jest indywidualnie poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy